День інформації для викладачів та студентів біолого-технологічного факультету

В галузевому відділі №3 наукової бібліотеки було проведено День інформації для викладачів та студентів біолого-технологічного факультету. Бібліотекарі підготували для відвідувачів виставку фахових періодичних видань та огляд нових надходжень спеціальної літератури, що надійшла у фонд відділу бібліотеки за напрямом підготовки «Харчові технології». Ці навчальні та наукові видання бібліотекою були закуплені на замовлення кафедри та отримані в подарунок від науково-педагогічних працівників факультету.

Студенти та викладачі з цікавістю переглядали представлену літературу, робили записи, жваво обговорювали книги та журнали, які їх зацікавили, ділилися враженнями та задавали питання авторам посібника Сергію Віталійовичу Мерзлову та Сергію Анатолійовичу Наріжному, які також завітали на День інформації (Харчові технології: посібник / С.В. Мерзлов, Н.М. Ломова, С.А. Наріжний, О.О. Сніжко. – Біла Церква, 2016. – 450 с).

Видання, що були представлені на відкритому перегляді, знайшли своє відображення в презентації, яку підготовила завідуюча галузевим відділом №3 – Стрельченко Тетяна Петрівна (презентація додається)

Бачинська Н.А., директор наукової бібліотеки