День кафедри генетики, селекції і насінництва сільськогосподарських культур в бібліотеці

В рамках традиційного проведення Дня кафедри в бібліотеці, сьомого листопада в читальній залі наукової бібліотеки Білоцерківського НАУ відбулася зустріч з науковцями кафедри генетики, селекції і насінництва сільськогосподарських культур.

Зі вступним словом до присутніх: науковців, співробітників бібліотеки та студентів 1 та 2 СП курсів агробіотехнологічного факультету звернувся декан В.С.Хахула. Він дуже позитивно охарактеризував роботу співробітників цієї кафедри та побажав їм подальших злетів у їх науковій творчості.

Потім учасники заходу ознайомилися з історією становлення та розвитку кафедри,  яку презентував її завідувач, доцент М.В. Лозінський.

В свою чергу, доцент В.І. Глеваський  розповів  про наукові дослідження кафедри та перспективи їх розвитку. Свою розповідь він, як і попередній доповідач теж супроводжував презентацією.

Також присутні мали змогу переглянути віртуальну виставку «Інформаційне забезпечення кафедри генетики, селекції і насінництва сільськогосподарських культур», яку підготувала завідувач відділу бібліотеки Бєлєнька Т.П. Бібліотекар звернулася до студентів – майбутніх генетиків і селекціонерів з тим, що ознайомлення з цією виставкою стане для них у нагоді, як у навчальному процесі, так і під час їх наукових досліджень (презентація додається).

А завідувач відділу комплектування та наукової обробки документів, Т.В. Добровольська проінформувала викладачів та студентів про принципи комплектування фонду та забезпеченість дисциплін кафедри навчальними посібниками та науковою літературою.

Заслуговує на увагу і колекція зібрань рідкісної книги, яку за темою Дня кафедри презентували бібліотечні фахівці.

В цілому науковий захід пройшов у дружній і невимушеній атмосфері, а працівники бібліотеки отримали щиру подяку за його організацію і проведення від завідувача кафедри М.В. Лозінського

Бєлєнька Т.П.,  завідувач відділу бібліотеки