День відкритих дверей на агробіотехнологічному факультеті

19 жовтня звичайний день в календарі, а на агробіотехнологічному факультеті свято!

Осінь радує нас своїм різнобарв’ям – факультет святкує 97-річчя!

В рамках святкування проведено ряд заходів. По-перше, до нас на гостину завітали учні шкіл Білоцерківського району та Верхівнянського аграрного технікуму. Викладачі факультету на чолі з деканом В.С. Хахулою, Т.П. Лозінською, В.Я. Сабадин, О.М. Яковенком та В.І. Глеваським провели екскурсію аудиторіями в яких навчаються студенти АБТФ. Розповіли про спеціальності університету та умови вступу. Презентували фільм про наше місто та університет.

Завідувач музею О.В. Поліщук провела екскурсію, під час якої розповіла про історію університету та становлення факультету.

По-друге, відбулися батьківські збори І курсу напрямків підготовки «Агрономія», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство» і «Геодезія та землеустрій».

В теплій атмосфері пройшло спілкування батьків з деканом факультету В.С. Хахулою, кураторами О.С. Городецьким, Л.М. Качан,  Л.А. Шубенко, С.М. Левандовською, О.Г. Олешко та В.М. Демченком.

Події були підсумовані святковим концертом представленим студентами І курсу агробіотехнологічного факультету всіх напрямків підготовки.

Без сумніву, наші студенти вміють не тільки гарно вчитися, а й мають різні таланти: співають, танцюють, жартують, пишуть вірші! Кожен виступ закінчувався бурхливими оплесками. Молодь у нас талановита, енергійна, завзята та весела!

День пройшов немов на одному диханні. Всі присутні – батьки, школярі, студенти, викладачі отримали неперевершені емоції від дійства.

Доцент кафедри лісівництва, ботаніки і фізіології рослин Т.П. Лозінська

Доцент кафедри Генетики, селекції та насінництва В.Я. Сабадин