День відкритих дверей на агробіотехнологічному факультеті

Вибір професії – найважливий етап у житті молодої людини, оскільки від правильності рішення залежить уся подальша траєкторія особистого розвитку. Більшість школярів мріють навчатися у найпрестижніших університетах нашої країни, яким, безумовно, є  Білоцерківський національний аграрний університет. Щороку він  надає змогу майбутнім абітурієнтам детальніше дізнатися про умови та вимоги до навчання, а також про особливості вступної кампанії.

Доброю традицією колективу викладачів агробіотехнологічного факультету стало проведення Дня відкритих дверей для випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

27 вересня до нас завітало багато гостей охочих ближче познайомитися з агробіотехнологічним факультетом Білоцерківського НАУ. Факультет, який за період свого існування підготував понад десять тисяч фахівців. Наші випускники завжди були гордістю всього університету. Серед випускників не тільки керівники всіх рівнів АПК, фахівці сільськогосподарських підприємств, а й вчені – доктори  і кандидати наук.

Майбутніх вступників привітав декан агробіотехнологічного факультету Валерій Семенович Хахула.  Одним з головних питань, які обговорювались під час зустрічі, були умови вступу до БНАУ та ЗНО, можливості та переваги навчання на факультеті, особливості організації навчально-виховного процесу. Учням презентували фільм про агробіотехнологічний факультет та спеціальності, за якими можна навчатися. Також було організовано поїздку на Біостаціонар БНАУ, який є навчальною, науковою і виробничою базою з підготовки студентів спеціальності "Садово-паркове господарство".

Випускники шкіл і коледжів отримали велике задоволення від усього побаченого на нашому факультеті. За словами багатьох школярів, для них здобувати освіту у Білоцерківському національному аграрному університеті – справжня мрія, адже саме тут можна досконало опанувати бажану професію, реалізувати свій науковий потенціал, розкрити таланти і обдарування.

Заступник декана з виховної та культурно-масової роботи  Крупа Н.М.
Доцент кафедри генетики, селекції та насінництва Сабадин В.Я.