День відкритих дверей в режимі онлайн

Сьогодні, в режимі онлайн, відбувся захід, який щорічно з нетерпінням чекають як викладачі, так і майбутні студенти – День відкритих дверей.

Чи думали ми скасовувати захід? Нізащо, адже  в період вступу, абітурієнтів перевнюють емоції, у них виникає безліч запитань та переживань про майбутнє студентське життя!

І День відкритих дверей це унікальний шанс підтримати молодь, надати відповідь на всі запитання і звичайно, детальніше розповісти про університету!

Сьогодні, під час ефіру до користувачів з вітальним слово звернувся ректор А.С. Даниленко, запросивши абітурієнтів до нашої великої університетської родини.

Продовжили онлайн захід завідуючий відділом маркетингу, ліцензування та акредитації В.В. Скиба та голова студентської ради Інна Ліщенко.

Володимир Віталійович розповів про особливості навчального процесу, спеціальності, які є в університеті та про можливості стажування, як в нашій країні, так і за її межами.

Інна Ліщенко відкрила глядачам інший бік студентського життя – розповіла про можливості для самореалізації  в стінах університету.

Хоч це був і новий формат для такого типу заходу, проте, ми не втратили можливість і за гарною традицією День відкритих дверей – відбувся!

Якщо ви не мали можливості слідкувати за ефіром, ви можете переглянути його за посиланням: https://www.instagram.com/p/CBxfI0OJuHc/