Державна студентська науково-практична конференція «Новітні технології виробницта та переробки продукції тваринництва»

На біолого-технологічному факультеті відбулася державна студентська науково-практична конференція «Новітні технології виробництва та переробки продукції тваринництва». Конференція була проведена на високому рівні.

Присутні студенти відразу перейнялися особливою творчою атмосферою конференції, яка сприяла їх інтенсивній роботі. Всі доповіді студентів мали наукову спрямованість і супроводжувались цікавими презентаціями. Приємно відзначити дуже високий рівень мовної та наукової підготовки учасників секційних засідань, їх впевнене володіння комунікативними навичками, що було оцінено і відмічено під час підбиття підсумків конференції. За традицією на пленарному засіданні прозвучали імена переможців, які отримали грамоти це хоч і було приємним елементом конференції, але, безумовно, не головним.

Доценти Фесенко В.Ф., Старостенко І.С.