Дні аграрної освіти і науки Франції в Україні

7 червня відбулася зустріч у Науково-методичному центрі інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта» делегації Білоцерківського національного аграрного університету у складі Рубленка М.В., Івасенка Б.П., Хіцької О.А., Царенка Т.М., Вовкотруб Н.В., Рубленко І.О., Андрійця В.Г., Богатко Н.М. та представників твінінг-проекту ВетАгро Сюп (Бенуа Лессафр, Аньєз Леблонд, Луї Бонем, Карін Портьє, Марк Артуа, Каролін Пруйак).

На зустрічі виступив радник з питань сільського господарства (Посольство Франції в Україні) Ніколя Перрен, головний аудитор Міністерства сільського господарства Франції, президент Вищої сільськогосподарської школи Бенуа Лессафр, координатор проекту (Ліонська ветеринарна школа) Аньєз Леблонд, Івасенко Б.П. та ін., які зазначили про перспективність проведеної роботи у рамках твінінг-проекту МЕБ та сподівання продовження міжнародної співпраці.

Рубленко І.О., доцент каф. мікробіології та вірусології