Дні сільськогосподарської освіти і науки Франція – Україна (Львів)

Делегація Білоцерківського національного аграрного університету на чолі з ректором, академіком НААН, професором Анатолієм Степановичем Даниленком 31 травня – 2 червня 2016 взяла участь у роботі міжнародної конференції «Дні сільськогосподарської освіти і науки Франція – Україна», яка проходила у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Професор Корнієнко Л.Є., доценти Хіцька О.А., Рубленко І.О., Царенко Т.М. виступили з науковими доповідями присвяченими сучасним проблемам інфекційної патології та безпеки харчових продуктів. Також, за участі Ніколя Перена, радника з питань сільського господарства посольства Франції в Україні, відбулася зустріч з Аньес Леблонд та Марком Артуа, партнерами з Ліонської ветеринарної школи (VetAgro-Sup) по міжнародному проекту під егідою Міжнародної організації здоров’я тварин (МЕБ). Були підведені попередні підсумки співпраці БНАУ та VetAgro-Sup та намічені наступні кроки співпраці, направлені на покращення ветеринарної освіти в Україні.