До 85-х роковин Голодомору в Україні

Кожного року в останню суботу листопада, наша країна і все прогресивне людство світу, віддають шану невинним жертвам Голодомору 1932 – 1933 рр в Україні.

До 85-х роковин Голодомору, які відзначаються згідно розпорядження Кабінету Міністрів на державному рівні, наукова бібліотека Білоцерківського НАУ у читальній залі центрального корпусу підготувала виставку-інсталяцію «Страта голодом».

До виставки-реквієму, яка присвячена цим трагічним сторінкам в історії нашого народу увійшли праці провідних істориків, міжнародних діячів та документальні розповіді людей, які на власні очі бачили, як «косив народ той голод». Чільне місце на виставці відведене книгам  відомих українських письменників: В. Барки «Жовтий князь», У. Самчука «Марія», А. Гудими «Кара без вини». Краєзнавча література про Голокост на Білоцерківщині представлена поетичними та художніми творами К. Мордатенка, В. Іванціва, А. Кисліцина та світлинами і малюнками цієї тематики.

Ознайомитися з матеріалами виставки, щоб згадати про цей страшний злочин до бібліотеки прийшли студенти першого курсу всіх факультетів. Вони запалили свічку пам’яті та вшанували хвилиною мовчання кожну безневинно загублену душу наших співвітчизників.