До Дня Європи в Україні

Всі ми розуміємо, що і під час карантину життя продовжується і окрім дистанційного навчання студентам, яким притаманна надзвичайна активність, потрібні якісь додаткові види діяльності. У зв’язку з цим 15 травня за ініціативи колектива кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки, ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку кафедри, Інформаційного центру Європейського союзу в БНАУ, дистанційно за допомогою електронної платформи zoom, провели захід, присвячений Дню Європи в Україні. Студентам було презентовано цікаві факти про Європу, разом із ними обговорено євроінтеграційні перспективи нашої держави та проведено вікторину «Що знаєш ти про Європу?». Наші студенти та викладачі провели час не просто з користю, а й весело, чого так бракує в умовах карантину. Після повернення до стін рідного університету найактивніші студенти будуть нагороджені призами! Сьогоднішню подія ще раз довела, що наші студенти напряму «Публічне управління та адміністрування» це майбутня еліта нашої держави. А тому всіх наполегливих і амбітних, тих, кого об’єднує бажання вивести Україну на якісно новий рівень розвитку запрошуємо на навчання, щоб разом з нами долучитися до моделювання і створення нового українського майбутнього.