До дня Захисника України. Зустріч нашого колеги – учасника АТО на сході нашої держави зі студентами ФВМ

14 жовтня в Україні відзначають день Українського козацтва та захисника вітчизни. До цієї дати була приурочена виховна година на 3-х курсах ФВМ. На зустріч зі студентами було запрошено учасника АТО, доцента кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін Ярмолу О.В.

На початку зустрічі студентам було продемонстровано відеопривітання президента України Порошенка П.О.

Після представлення завідувачем кафедри терапії і клінічної діагностики, професором Сахнюком В.В., наш колега – Ярмола О.В. розповів про причини виникнення конфлікту на сході України, становлення Української армії за роки проведення АТО, роль добровольчих батальйонів у захисті України від російської агресії та бандитських формувань Донбасу. Крім того, він детально розповів про свою участь у військових операціях та захисті Донецького аеропорту, відповів на запитання присутніх.

Зустріч була цікавою та викликала великий інтерес у студентів.

Богатко Л.М., Мельник А.Ю., доценти кафедри терапії і клінічної діагностики