До фонду наукової бібліотеки надійшла література від благодійника

Для наукової бібліотеки  Білоцерківського НАУ осінь розпочалася приємним подарунком. Наші друзі-благодійники знову дарують книги.

Приватне підприємство «МАРГО», в особі начальника відділу з реклами та зв’язків з громадськістю Шнітковської Наталії Вікторівни та декана агробіотехнологічного факультету, доцента Хахули Валерія Семеновича передали в бібліотеку 100 примірників цікавого сучасного видання: Іващенко О.О., Іващенко О.О. Загальна гербологія: монографія. – Київ: Фенікс, 2019. – 752 с.

Запропонована книга є оригінальною як за формою подачі фактичного матеріалу, так і за науковим баченням порушених проблем. Є сподівання, що вона хоч частково заповнить дефіцит науково-достовірної інформації в нашій країні галузі знань гербологія.

Щира вдячність авторам, приватному підприємству «МАРГО», декану агробіотехнологічного факультету Хахулі В.С.