Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва»

16-17 травня на базі факультету тваринництва і водних біоресурсів Національного університету біоресурсів і природокористування відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва». Декан Вадим Кондратюк зазначив, що факультет вперше за свою історію приймає учасників олімпіади з 12 вишів країни.

В перший день змагань Всеукраїнської студентської олімпіади «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» учасники показали теоретичний рівень підготовки. На другий день змагань  відбулася практична частина. Учасники демонстрували вміння і навички з дисциплін «Годівля тварин і технологія кормів», «Технології виробництва продукції тваринництва», «Розведення і селекція тварин». Представниками від Білоцерківського НАУ були Безсмертний Олег, Печура Леонід, Краснонос Сергій магістри І року навчання, які виконували завдання в рамках лише однієї із трьох дисциплін. Краснонос Сергій отримав ІІІ місце за виконання завдань з дисципліни «Розведення і селекція тварин», а в цілому команда Білоцерківського НАУ зайняла 6 місце із 12 команд ВУЗів.

Краснонос Сергій, магістр БТФ