Дидактичний ігровий квест для студентського активу з історії Білоцерківського НАУ

2 жовтня у центральному корпусі університету відбувся дидактичний ігровий квест для студентського активу з історії університету. Знавці з гуманітарних знань продемонстрували прекрасну обізнаність в галузі історії. Захід більше нагадував не квест, а програму «Найрозумніший». Учасники на запитання відповідали чітко і швидко. З кожною хвилиною у студентів розпалювався вогонь суперництва.

Отже, в квесті перше місце посіли учасники з агрономічного факультету, друге – майбутні ветеринарні лікарі, третє – екологи.

Університет пишається своїми студентами, які різносторонньо розвинуті і багато чим цікавляться. Від імені студентської ради факультету ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету висловлюємо подяку студентам, які в своєму інтелектуальному розвитку не стоять на місці і постійно дізнаються про нове!

Студентська рада ФВМ