Економічний факультет Білоцерківського НАУ – учасник ISD 2020

14 травня на базі факультету економіки і менеджменту (Slovak University of Agriculture in Nitra) та факультету бізнесу і управління (Corvinus University of Budapest) відбулась 16 Міжнародна наукова конференція "Інноваційні підходи сталого розвитку сільського господарства та харчових систем" в режимі он-лайн.

Активними учасниками конференції стали представники економічного факультету Білоцерківського НАУ на чолі з ректором доктором екон. наук, проф., академіком НААН  Даниленком  А.С.

В ході конференції науковці Варченко О.М. (д-р екон. наук, проф.), Шуст О.А. (д-р екон. наук, проф.), Сатир Л.М. (д-р екон. наук, проф.), Паска І.М. (д-р екон. наук, проф.),  Гринчук Ю.С. (д-р екон. наук, проф.), Боньковський О.А. (проф.), Задорожна Р.П. (канд. екон. наук, доц.), Драган О.О. (канд. екон. наук, доц.), Коваль Н.В. (канд. екон. наук, доц.), Ткаченко К.В. (канд. екон. наук), Новікова В.В. (канд. екон. наук), Василенко О.І. (здобувач за програмою PhD) прийняли участь в різних секціях.

Під час зустрічі було обговорено сучасні тенденції розвитку сільського господарства, актуальні проблеми стійких харчових систем, результати маркетингових досліджень економічних процесів різних країн, виклики сьогодення аграрної університетської освіти та нові інструменти інформаційних і комунікаційних технологій.

Новий досвід буде використаний в науковій діяльності факультету, а нові знання застосовані в учбовому процесі з підготовки здобувачів університету.

Щиро дякуємо організаторам конференції  за можливість обміну досвідом з іноземними колегами!