Екскурсія студентів агробіотехнологічного факультету в м. Умань

13 серпня студенти 3-СПГ групи та студенти-іноземці агробіотехнологічного факультету під керівництвом доцентів Іщук Л.П., Олешко О.Г. та Вдовиченко Ж.В. відвідали з екскурсією м. Умань, де побували у підземеллі Василіанського монастиря історико-культурного заповідника «Стара Умань». Потім студенти познайомилися з озелененням і благоустроєм щойно реконструйованих об’єктів міста Умані – Центральної площі з пішохідним фонтаном, міським сквером, сквером ім. Т.Г. Шевченка. Набережною Осташівського ставу.

У другій половині дня група відвідала всесвітньовідомий Національний дендрологічний парк «Софіївка» НАН України, де познайомилася з багатогранною історією розбудови парку і його сьогоденням, побачили дендрологічну колекцію і тематичні моносади та відвідали щойно відкритий новий «Фентезі-парк», де на площі 10 га представлений французький регулярний сад, японський сад і українська сільська садиба. Найбільше студентів вразив «Фентезі-парк» ввечері, коли запрацювало підсвічування на всіх фонтанах і водоспадах.

Так, кульмінацією екскурсії стало відвідання вечірнього лазерного шоу фонтану «Перлина кохання», де студенти мали змогу переглянути три шоу – Історія «Умані», «Крапля» і «Перлина кохання». Стомлені але щасливі, з масою емоцій і вражень студенти поверталися назад і дорогою назад вже будували плани на нові екскурсії.