Екскурсійно-навчальне практичне заняття з дисципліни «Харчові технології»

7 листопада студенти біолого-технологічного факультету напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» під керівництвом асистента кафедри харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва Наріжного С.А. завітали на підприємство «Кока-Кола Беверіджиз Україна», що є лідером на українському ринку безалкогольних напоїв, найбільшим в Європі та третім в світі за обсягами виробництва підприємством «The Coca-Cola Company».

В ході екскурсії студенти ознайомились з історією створення та розвитку бренду «Coca-Cola», технологіями та виробничим обладнанням, проаналізували технологічні процеси та режими виробництва безалкогольних напоїв. Вони одержали багато цінної фахової інформації безпосередньо від професіоналів своєї справи, поставили запитання, які їх цікавили, обговорили особливості виробництва, вплив на здоров’я людини широкого асортименту продукції, що дало змогу закріпити отримані у навчальному процесі теоретичні знання на практиці.

Студенти переглянули відеоролик про підприємство в кінозалі музею «Coca-Cola», ознайомилися з цікавою інформацією на інтерактивних стендах, досхочу дегустували смачну продукцію заводу, отримали приємні подарунки та масу задоволення від екскурсії.

Наріжний С.А., к.т.н., асистент кафедри харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва