Екскурсійно-практичне заняття на АТ "Трібо"

17 березня для студентів 4 курсу екологічного факультету на підприємстві АТ "Трібо" було проведено практичне заняття з дисципліни «Екологічна паспортизація територій та підприємств». Керівник Білоцерківського благодійного фонду "Замкова гора" О.В.Абрамова в рамках ініціативи «Біла Церква – промисловий туризм» влаштувала екскурсію на єдиний в Україні завод з виробництва азбесто-технічних виробів – АТ "Трібо". Підприємство виробляє гальмівні колодки для залізничного та автовантажного транспорту. Його детальну характеристику дала голова профспілки заводу, талановитий гід Тетяна Однорог . Вона продемонструвала студентам різні етапи виробничого процесу – від змішування сировини до кінцевого продукту, а також роботу тестової лабораторії, де перевіряється якість виробів.

Студенти мали змогу побачити, як завдяки використанню унікального устаткування відбувається безвідходний процес виробництва, що значно зменшує навантаження на навколишнє середовище.

Асистент каф. прикладної екології Бабань В.П.