Факультет ветеринарної медицини на «Дебюті першокурсника-2019»

30 жовтня у актовій залі Білоцерківського національного аграрного університету відбувся фестиваль художньої самодіяльності факультетів «Дебют першокурсника». Концерт видався дуже веселим та цікавим, факультети порадували залу веселими піснями, кумедними сценками і жартами, зачіпали за душу своїми віршами, танцями й піснями, продемонстрували музичні таланти.

Концертну програму факультету ветеринарної медицини чарівні ведучі Рівна Олена та Стоян Олег доручили відкрити Ерастовій Тетяні, яка неперевершено виконала українську пісню «Ой там на горі», якою передала емоції та дух українського народу. Пшець Данило поділився з публікою своїми музичними здібностями, виконавши пісню на гітарі «Не моя». Гідну конкуренцію йому склала тендітна Бондар Надія, яка здивувала зал своїм талантом гри на бандурі.

Щоб додати дійству жартівливої нотки, Лавренюк Марина прочитала гумореску «Шифровка Марини з курорту», що викликала невимушений сміх глядачів. Команда КВК ФВМ представила гумористичні сценки на професійні теми, чим зірвала шквал аплодисментів.

Майбутні лікарі Арапов Дмитро і Глущенко Анна підготували авторську пісню про ветеринарів, і зал оживився посмішками. Своїм чудовим вокалом також здивував ліричний Ластовець Сергій.

Зустрічала оваціями публіка й чарівну Мазур Анастасію та мужнього Мацька Павла зі своїм чуттєвим, зворушливим вальсом, що зачепив за душу всіх присутніх. Вони подарували нам й запальний український танок, не на жарт розвеселивши публіку.

Приємні відчуття піснею на гітарі пробудила романтична пара Непийвода Валерій та Кривогуб Яна, які зачарувала слухачів своїм голосом.

Емоційний контемп мовою тіла ніжно і чуйно виконали Козаченко Катерина та Мєх Валерія, що зворушило багато сердець у залі. Закінчили свою концертну програму наші артисти феєричним флешмобом 2 групи 1 М курсу, до якого приєдналися всі учасники концерту.

Присвятивши підготовці багато днів репетицій, першокурсники ФВМ гідно представили свої таланти на фестивалі, вклавши свою душу і серце. Приємно вражає те, що із року в рік наш факультет поповнюється такими творчими й талановиті особистостями.

Деканат та студентська рада ФВМ