Факультет ветеринарної медицини на Дні Європи в Україні

Україна – єдина країна, яка, не будучи членом Європейського Союзу, святкує День Європи на державному рівні. До цієї знаменної події, разом зі спільнотою Білоцерківського НАУ, долучилися і ми – колектив факультету ветеринарної медицини. Так історично склалося, що Україна географічно розташована в центрі Європи. Головним є те, що в Конституції України затверджено курс нашої країни на євроінтеграцію, що відповідає вимогам громадян України.

Комунікативний захід «День Європи в Україні» відбувся 17 травня за участі Київського Центру розвитку місцевого самоврядування ULEAD з Європою, Інформаційного Центру Європейського союзу в БНАУ, Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку БНАУ, ГО «ВМО» «Молодь за євроінтеграцію» та співробітників і студентів усіх факультетів БНАУ.

Після привітання організаторів та гостей заходу проводилася конкурсна програма (запитання – відповідь), де студенти нашого факультету показали глибокі знання та високу ерудованість з даної тематики. Потім були завдання за двома столами, у яких всі наші студенти брали участь.

Команду І столу з назвою «Солідарність» представляли від ФВМ Кравчук Ліза – капітан команди, Чудік Валентина, Тельнов В’ячеслав, Кравець Віталій та Прокопенко Владислав. Надзвичайно цікаво та інформативно ними була представлена стратегія розвитку сучасного бізнесу в Україні, що було відмічено членами комісії.

Також брала участь у заході ІІ команда «Євромолодь», завданням якої було розробити стратегію розвитку туризму у місті Біла Церква. Обидві команди блискуче виконали завдання, що свідчить про перспективність нашої молоді в майбутньому.

Дякуємо організаторам і учасникам за проведений чудовий захід. Бажаємо подальшого чіткого впевненого курсу нашій рідній Україні на шляху до євроінтеграції!

Сахнюк В.В., професор, декан ФВМ

Соловйова Л.М. , Тишківський М.Я., заступники декана ФВМ