Факультет ветеринарної медицини святкує День міста

Рідному місту присвячуємо …

О Біла Церкво, рідний краю,
Вражає нас твоя краса!
Здається все я забуваю,
Як бачу Рось, що мов коса,
Хоч пишна, з часом посивіла,
Несеться швидко вдалечінь.
А вітер їй – немов вітрила.
Та від небес лишилась синь.
Душа дзвенить і завмирає,
Коли блукаю парком я.
«Олександрія» прикрашає
Тобі чоло, а нам – життя!

16 вересня у нашому місті відбулося святкування 985 річниці Білої Церкви. У святі взяв участь колектив Білоцерківського НАУ, в тому числі наш факультет ветеринарної медицини.

Великою і славною є історія нашого факультету. Нині тут навчається майже півтори тисячі студентів. Усі вони талановиті не тільки у навчанні. Серед наших випускників є багато видатних учених, працівників культури, громадських та державних діячів, спеціалістів, які забезпечують якісне обслуговування галузі тваринництва та біобезпеку населення України. Адже медик лікує людину, а лікар ветеринарної медицини – людство.

Студенти нашого факультету завжди активні в усіх сферах життя, в тому числі й у художній самодіяльності. Концертну програму ФВМ представляли Григоренко Анастасія, Моруга Анастасія, Литовко Роман, Швець Руслан, Журавель Дмитро, Залозна Дар’я, Рябоконь Ігор, Сергієнко Влад та доцент Соловйова Людмила Миколаївна.

Гостей свята ми порадували смаколиками, які від щирої української душі приготували студенти та співробітники факультету ветеринарної медицини: варениками, пампушками, пиріжками, млинцям, ковбасками та іншими вироби національної кухні.

Безмежною є любов українців до своєї землі. Тому бажаємо невпинного розвитку і процвітання Білій Церкві, рідному ВНЗ та факультету ветеринарної медицини!

Соловйова Л.М., організатор культмасової роботи на ФВМ, доцент