ENG | УКР |

Фотовиставка присвячена вшануванню пам'яті ректора університету, академіка НААН, професора Анатолія Степановича Даниленка

 

Велика людина, яка за своє життя стала прикладом людяності та чесності, високої моралі та доброти! 

Сьогодні, 4 березня, в день народження Анатолія Степановича Даниленка, ректора Білоцерківського НАУ (2008–2021 рр.), академіка НААН України, професора, відбулося відкриття фотовиставки, присвяченої вшануванню його пам`яті.

На початку заходу до всіх присутніх звернулася ректор О.А. Шуст, подякувавши за підтримку та вияв глибокої шани до пам`яті Анатолія Степановича.

Колеги, які пліч-о-пліч працювали з ним на державній службі, в освітньому середовищі та на сільськогосподарській ниві, поділилися своїми теплими споминами про робочі моменти та життєві ситуації, в яких Анатолій Степанович не просто пітримував, а й усіма можливостями допомагав та не дозволяв посіяти в душі зерна зневіри.

На світлинах, які представлені на фотовиставці, відображені багатогранність Анатолія Даниленка, його потужна сила, яка не дозволяла полишати справ для душі та реалізації планів на професійній ниві!