Футбольні змагання на ФВМ

 

1 жовтня на факультеті ветеринарної медицини відбулися змагання з футболу, в якому брали участь студенти 1, 2, 3 та 1 СП курсів. Усі команди виявилися доволі сильними суперниками, жоден гравець на полі не давав опонентам нудьгувати. Було неможливо дозволити собі відволіктись хоча б на секунду, команди тримали суддів та вболівальників у постійній напрузі.

Студенти, які прийшли підтримати друзів, влаштували справжню футбольну атмосферу, гучно коментуючи те, що відбувалося на полі. Деякі дівчата взяли на себе роль групи підтримки й інколи можна було почути «футбольні кричалки», що дуже влучно звучали відносно гравців. Іноді учасники змагань не розраховували свою силу і помилялися ... Проте це не було великим ударом для команди. Деякі моменти присутні будуть згадувати з гумором ще довго. Життя без жартів – не життя, то ж автор стала вічним фанатом збірної нашого факультету.

За результатами змагань збірна 1 СП курсу отримала четверте місце, 1 курс зайняв третє, 3 курс – друге, а збірна 2 курсу факультету ветеринарної медицини посіла перше місце у змаганнях. Висловлюємо особливу подяку Дакало Катерині і Плюх Богдані з 3 курсу, які своїм енергійний вболіванням додавали сил молодим гравцям.

Звичайно, хочемо похвалити хлопців усіх збірних, які поводили себе, як справжні «тигри» на полі, ви – молодці. Сподіваємося побачити вас у наступних іграх, які будуть не менш цікавими та захоплюючими!

 

Олександра Жернакова, член студради ФВМ