Готуємося до олімпіади

 

На факультеті ветеринарної медицині щорічно, згідно з цивільно-правовим договором між Київським інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів та Білоцерківським національним аграрним університетом, проходять тренувальні збори щодо підготовки учнів 8–11 класів шкіл Київської області до ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології.

У цьому році на кафедрі паразитології та фармакології заняття проводилися 4–6 та 11–13 березня. Щороку наші талановиті школярі не перестають приємно дивувати своїми переможними результатами. Так, у минулому році переможцем України з біології став учень 9 класу Мачулін Даніїл, який навчається в БНВО «Ліцей-МАН» м. Біла Церква.

Також у минулому році 11-класник Трохимчук Роман зі Всесвітньої олімпіади в Ірані привіз бронзову медаль. Нині він навчається в Київському університеті імені Т.Г. Шевченка на біологічному факультеті. В даний навчальний заклад його запросили і зарахували на державну форму навчання поза конкурсом, а за відмінне навчання нагородили президентською стипендією. Також стипендіатами президента в цьому виші є наші переможці олімпіади з минулих років: Шматко Максим, Приймак Юрій, Бутова Аліна та інші учні, які є гордістю у даному ВНЗ. Надалі вони планують поглиблювати свої знання з біології та, в майбутньому, робити важливі відкриття у вітчизняній науці. Тож побажаймо їм успіхів та натхнення, а цьогорічним учасникам олімпіади – блискучої перемоги!

 

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології