Х Ювілейний міжнародний молочний конгрес

2–3 березня в Києві відбувся Х Ювілейний міжнародний молочний конгрес, організаторами якого були Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) і компанія «Дикун», за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, FAO і ЄБРР.

Цього року конгрес зібрав понад 1500 учасників – менеджерів і фахівців молочних господарств, переробних компаній, експертів галузі, представників влади, галузевих об’єднань, міжнародних організацій та фінансових установ.

Активними учасниками конгресу були викладачі факультету ветеринарної медицини – професор кафедри хірургії та хвороб дрібних домашніх тварин Козій В.І. та доцент кафедри акушерства та біотехнології репродукції тварин Лотоцький В.В., які представили свої доповіді «Добробут тварин, як основа превентивної ветеринарної медицини за кульгавості у корів» та «Кістоз яєчників: причини, поширеність і ефективність методів лікування».

У роботі конгресу взяли участь також доценти кафедри терапії та клінічної діагностики Вовкотруб Н.В. та Чуб О.В., доцент кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського Тишківська Н.В. та доцент кафедри паразитології та фармакології Козій Н.В.

В рамках конгресу, разом з вітчизняними доповідачами були представлені доповіді науковців з США, Італії, Литви, Естонії, Австрії, Польщі, Португалії, Німеччини. Відвідувачі конгресу мали змогу ознайомитися з питаннями щодо стратегії та ефективності ведення молочного бізнесу в Україні, сучасних технологій виробництва молока, новітніх підходів у годівлі корів з метою отримання високої продуктивності та збереження їхнього здоров’я, пошуку резервів щодо вирощування молодняку.

Відвідування таких  заходів сприяє підвищенню професійної кваліфікації фахівців та дає змогу встановити нові контакти для подальшої наукової співпраці.

Вовкотруб Н.В., доцент кафедри терапії та клінічної діагностики