ENG | УКР |

Хранителів мудрості – наших бібліотекарів вітаємо з професійним святом!

 

Сьогодні бібліотекарі країни, а  також усі, хто любить і шанує книгу, відзначають Всеукраїнський день бібліотек.

Шановні бібліотекарі та користувачі бібліотеки нашого університету! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Бібліотека – джерело мудрості, знань, культурного надбання, справжнього духовного багатства нації, центр освіти, інформаційна основа для інтелектуального росту та розвитку людини.

Ви робите велику й благородну справу – даруєте щастя спілкування з книгою. Тож, в подарунок отримайте чудовий настрій і теплі слова від усіх читачів. Нехай це свято принесе гордість за професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння із читачами та колегами, переконаність у суспільній значущості своєї справи, творчих успіхів у справі інформування та освіти нинішніх й майбутніх поколінь, здоров’я та благополуччя. Нехай ваша працьовитість та високий професіоналізм допоможуть зберегти й примножити інтелектуальний та культурний потенціал науково-педагогічних працівників, аспірантів, співробітників, здобувачів вищої освіти. Нехай ваш натхненний труд буде затребуваним, а бібліотека, зберігаючи найкращі традиції, успішно розвивається!

Міцного вам здоров’я, благополуччя, миру, щастя, тепла і любові у ваших родинах,  творчих успіхів, невичерпної наснаги! Величезна Вам подяка, наші невтомні майстри бібліотечної справи!

 

Сахнюк В.В., декан ФВМ