Хто володіє інформацією, той володіє світом

Хто володіє інформацією, той володіє світом», – сказав колись Уїнстон Черчілль. Дійсно, інформація у сучасному світі – це стратегічний ресурс. Спотворення інформації чи її викривлення може призвести до серйозних наслідків. Отже, забезпечення інформаційної безпеки держави, міста, чи навіть окремої установи є вельми актуальною проблемою. У цей час науковці, політики, державні та громадські діячі повинні напрацьовувати спільну концепцію протидії негативній пропаганді. Розуміючи це співробітники кафедри органічної та біологічної хімії зустрілися з молоддю нашого міста, зокрема учнями ЗОШ № 2, 6 та 9 (доц. Цехмістренко О.С.) та школярами Кам’янського району Черкаської області (доц. Пономаренко Н.В.), яким розповіли про нашу древню та вічно молоду Білу Церкву, про університет, який входить у трійку найстаріших закладів освіти України. Школярі з великою цікавістю прослухали інформацію про студентське життя, дозвілля, а також висловили зацікавленість про можливість здобуття вищої освіти саме у нашому університеті.

Молодь з цікавістю констатувала, що цікаве, достойне та необхідне здебільшого знаходиться поряд, просто інколи ми про це не завжди знаємо та розуміємо.

Завідувач кафедри біохімії професор С.І. Цехмістренко