II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Агроекологія»

25-27 квітня у Львівському національному аграрному університеті відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Агроекологія», в якій взяли участь 33 учасники з 13 ВНЗ України.

З нашого вузу на олімпіаду у Львів (м. Дубляни) поїхали найкращі студенти 4 курсу екологічного факультету: Садовенко Евеліна та Кравченко Микита, яких підготувала  доцент кафедри екології та біотехнології Шулько О.П.

Проведення олімпіади показало високі знання учасників. Провівши детальний аналіз студентських робіт в теоретичному турі, творчому  конкурсі та виконанні практичних робіт, журі визначило переможців. Учасники Білоцерківського НАУ зайняли третє командне місце у олімпіаді і нагороджені дипломом третього ступеня. Зокрема, Пустова Евеліна нагороджена грамотою за високі результати у творчому конкурсі, а Кравченко Микита – за теоретичні знання.

Студенти та викладачі екологічного факультету, дякують керівництву університету за допомогу та підтримку в організаційних питаннях щодо поїздки до Львова.