II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» (м. Тернопіль)

4 травня на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», в якій взяли участь 132 учасники з вищих навчальних закладів з усіх областей України. Необхідно відмітити надзвичайно високий рівень організації конкурсу, яким опікувалася адміністрація університету на чолі з ректором д-р. екон. наук, професором Крисоватим А.І. та кафедра менеджменту та публічного управління на чолі з головою д-р. екон. наук, професором Шкільняком М. М. як в плані проведення олімпіади, так і в плані забезпечення прийому та проживання студентів.

Участь у будь-якому заході – це відповідальність, а участь в заході такого рівня тривала копітка праця і велика відповідальність. З одного боку студенти визначаються хто кращий серед них і достойний бути першим, а з іншого – це змагання з самим собою, визначення дійсного свого професійного рівня знань, умінь та навичок, набутих в процесі навчального процесу.

За результатами конкурсу ми отримали V і VI місце. Враховуючи значну кількість потужних та конкурентоспроможних учасників із класичних навчальних закладів економічного спрямування вважаємо наше місце достойним і не плануємо зупинятись на досягнутому, а постійно розвиватись і надалі. Тому пріоритетними завданнями залишаються навчання та вдосконалення своїх знань.

Хочеться відмітити, що у Білоцерківському національному аграрному університеті, незважаючи на його давню історичну спеціалізацію на агросекторі, існує потужна економічна науково-методична база, яка готує фахівців не лише для галузі сільського господарства, а й для всіх інших. Захід виступив індикатором ефективності навчання в університеті й ще раз довів, що, навіть, аграрні навчальні заклади можуть бути достойно представлені на науковій арені України.

Є.В. Дяденко, В. С. Сапєгов, студенти економічного факультету, напряму "Менеджмент"