Імплементація курсу з РЕЧВ у навчальні програми ВНЗ: переваги та можливості

Важливим кроком на шляху до сталого розвитку є формування у майбутнього покоління сучасного мислення в напрямку ефективного ресурсоспоживання та озброєння новітніми світовими підходами для прийняття необхідних рішень щодо розвитку промислових підприємств.

27 червня у НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" відбувся інформаційний семінар для викладачів ВНЗ «Ресурсоефективне та чисте виробництво – навчальний курс для вищих навчальних закладів України», організований у рамках демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво» (РЕЧВ) програми «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства Європейського Союзу» (EaP GREEN), що фінансується ЄС.

У заході взяли участь співробітники кафедр прикладної екології та екотрофології БНАУ: професор Димань Т.М., доценти Грабовська Т.О., Мазур Т.Г., а також Ященко С.А. і Бабань В.П.

До обговорення долучались всі учасники семінару, які надали корисні та практичні рекомендації щодо видання та покращення конспекту лекцій «Ресурсоефективне та чисте виробництво».

Ященко С.А., асистент кафедри екотрофології