Інформаційна година на факультеті права та лінгвістики

19 вересня в рамках пректу «Бібліотека – інформаційно-культурний центр ВНЗ» на ФПЛ для студентів 2 курсу при сприянні куратора Ломакіної І.Ю. була проведена  інформаційна година «Оформлення списку використаних джерел до наукової роботи».

До уваги студентів був запропонований ЗУ «Про освіту» ст. 42. Академічна доброчесність, а саме ч. 3,4, 6 які стосуються  здобувачів освіти.

До відома слухачів було доведено значення понять «академічна доброчесність», «академічний плагіат», а також правові наслідки за порушення закону; запропоновані адреси сайтів де можна перевірити свої роботи.

Слухачі були поінформовані як в тексті наукової роботи посилатися на використані джерела, а також порядок розташування джерел в списку літератури.

Запропоновані зразки бібліографічного опису документів.

Матеріал викладено в формі презентації (додається).