Інформаційна година «Знайомство зблизька»

 

Здається нібито вчора першокурсники факультету ветеринарної медицини переступили поріг кращого вузу аграрного спрямування – Білоцерківського національного аграрного університету. Отримали омріяні студентські квитки та залікові книжки, стали справжніми студентами – здобувачами престижної професії – лікаря ветеринарної медицини.

І от вже завершується перший навчальний рік. За цей період навчання студенти-першокурсники вже мають більш чітке уявлення про вибрану професію, її переваги в сучасному світі і деякий багаж знань для того, щоб стати справжніми професіоналами свого фаху.

Все це вони отримали завдяки своїм вчителям, наставникам – науково-викладацькому персоналу факультету, котрі прикладають максимум зусиль для забезпечення високої якості навчання та виховання студентської молоді.

Студенти завжди прагнули ближче знати своїх викладачів.То ж бібліотекарі галузевого відділу №2 наукової бібліотеки підготували та провели інформаційну годину «Знайомство зблизька», на якій познайомили студентів 1 курсу з кафедрою ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С.Загаєвського.                  

Про історію кафедри та її здобутки в навчальній, методичній, науковій та виховній діяльності доповів завідувач кафедри – Василь Петрович Лясота, доктор ветеринарних наук, професор.

Викладачі кафедри – це справжні професіонали, які своєю педагогічною майстерністю допомогають студентам поринути в основи майбутньої спеціальності. З великою цікавістю присутні слухали виступ завідуючої галузевим відділом Анни Олексіївни Бондаренко, яка підготувала презентацію про кожного співробітника кафедри, про їхні кроки на навчальній та науковій ниві. (презентація додається)

Результати наукових досліджень викладачів кафедри знайшли своє відображення у монографіях, підручниках, навчальних посібниках та наукових статтях, які були представлені на виставці «Здобутки науковців кафедри». 

Про особисті уподобання та мистецький талант завідувача кафедрою В.П. Лясоти присутні дізналися із авторського відеоматеріалу.

 

Бачинська Н.А., директор наукової бібліотеки