Інформаційна культура для студентів факультету ветеринарної медицини

24 квітня у читальній залі ФВМ фахівці бібліотеки провели практичне заняття для студентів 3 курсу про сучасні методи пошуку наукової інформації для магістерських робіт та оформлення списку використаних джерел.

Завідувач відділом  Бондаренко А.О. ознайомила студентів з  пошуково-інформаційним апаратом бібліотеки, її інформаційними ресурсами: з електронним каталогом БНАУ, інституційним репозитарієм, фаховими виданнями Білоцерківського НАУ.

Бібліотекар продемонструвала пошукові сайти на яких розміщуєтся найбільше літератури з ветеринарії: Pub Med, AGORA, DOAJ, YAHOO та інші, докладно розповіла про фахові і наукові журнали, які є у фонді бібліотеки та  запросила студентів частіше ними користуватися.

Одним із завдань заходу було навчити присутніх правильно записувати використану літературу. Для цього до перегляду була запропонована  презентація « Як правильно оформити список використаних джерел».

Кожен студент отримав пам'ятку, в якій вказані основні сайти пошуку наукової літератури.