ENG | УКР |

Інформаційно-профорієнтаційна година

 

Наукова бібліотека університету приймає активну участь в профорієнтаційній роботі. То ж в черговий раз її працівники організували бібліотечно-просвітницький захід в школі міста Біла Церква.

29 листопада зав.галузевим відділом №3 Стрельченко Т.П. та доцент кафедри харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва Гребельник О.П. завітали в ЗОШ №13, де провели інформаційно-профорієнтаційну годину для  учнів 11 класу.

Основною метою заходу було донести до школярів, що аграрна галузь розвивається зараз високими темпами, а потреба в кваліфікованих кадрах постійно зростає, адже працівники саме цієї галузі виконують важливу місію: нагодувати кожного щодня.

Оксана Петрівна за допомогою презентації "Досягнення в галузі виробництва і переробки продукції тваринництва" показала як змінилися технології в харчовій галузі за останні роки, які великі переробні підприємства в нашому регіоні потребують кваліфікованих спеціалістів.

Бібліотекар Тетяна Петрівна показала книги та проінформувала про сайти з яких можна більш широко дізнатися про спеціальності, яким навчають на біологотехнологічному факультеті БНАУ.

 На завершення гості побажали випускникам, щоб вибір професії приніс їм і матеріальне і моральне задоволення, робота стала для них улюбленим заняттям, де сходяться інтереси особистості і суспільства.