Інформаційний день Еразмус+. Перспективи подальшої міжнародної співпраці

18 листопада в Університеті економіки та права «КРОК» відбувся Інформаційний семінар з міжнародної кредитної мобільності Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти. Основною цільовою аудиторією заходу були представники вищих навчальних закладів України, серед них і викладачі нашого університету – доцент кафедри епізоотології та інфекційних хвороб Царенко Т.М, доцент кафедри терапії та клінічної діагностики Вовкотруб Н.В. та асистент кафедри  романо-германської філології та перекладу Береговенко Н.С.
Семінар складався з двох частин: тематика першої – умови співробітництва між українськими та європейськими вищими начальними закладами; другої – розкриття індивідуальних можливостей для студентів, випускників, викладачів та адміністративного персоналу вищих навчальних закладів.
Під час Інформаційної сесії представниками Національного Еразмус+ офісу в Україні було представлено структуру Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти; інформацію щодо напряму КА1 Програми ЕРАЗМУС+: навчальна (академічна) мобільність у сфері вищої освіти; правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах Програми ЕРАЗМУС+ з кредитної мобільності; рекомендацій з підготовки проектних заявок; пріоритетів співпраці європейських університетів з українськими ВНЗ у різних країнах. Близько 120 учасників ознайомились з відкритими конкурсами та досвідом участі українських університетів у проектах Міжнародної кредитної мобільності.

Доценти Вовкотруб Н.В., Царенко Т.М.,
асистент Береговенко Н.С.