Інформаційний день в рамках Програми ЄС Еразмус+

21 жовтня доценти факультету права та лінгвістики Н.І. Бровко та С.І. Щериця взяли участь у Міжнародному інформаційному дні Програми ЄС Еразмус+, що відбувся у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) (Брюссель), Міністерством освіти і науки України.

Захід проходив у Львівському національному університеті імені Івана Франка, в ньому взяли участь представники вищих навчальних закладів України, науково-дослідницьких установ, громадських організацій, які зацікавлені у модернізації вищої освіти.

Метою цього інформаційного дня була розробка заходів щодо реформування вищої освіти, забезпечення міжнародного співробітництва між ВНЗ різних країн, питання участі у спільних проектах.

Учасники заходу обмінювались думками щодо стану вищої освіти, участі ВНЗ у спільних проектах та заходах, планували подальшу співпрацю.

Керівник відділу міжнародного співробітництва Міністерства освіти і науки України Анна Новосад визначила національні пріоритети у сфері вищої освіти, зазначивши, що для забезпечення якості вищої освіти необхідно створити належну систему на національному рівні, що можливо за підтримки Національного агентства Еразмус+. Необхідним є розвиток дослідницького потенціалу університетів, що неможливо без підвищення кваліфікації майбутніх педагогів, а також інтернаціоналізація вищої освіти.

Представник Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) (Брюссель) РІІА Heinamaki озвучила вимоги до управління та фінансового адміністрування проектів Еразмус+ (СВНЕ) та відповіла на численні запитання присутніх.

Атмосфера заходу була дружньою. Отримано ряд рекомендацій щодо подальшої роботи.