Іноземні студенти вивчають українську мову

Ряди студентів Білоцерківського національного аграрного університету поповнились іноземними студентами, які прибули в наше місто, щоб здобути якісну вищу освіту.

Студенти-іноземці з захватом пізнають культуру, традиції, побут України в цілому, міста і університету. Однак життєважливе і необхідне завданням для них – це успішне навчання в отриманні гарної професії і без знання української мови, що є для них іноземною, тут не обійтися, адже їм доводиться спілкуватися з викладачами, студентами БНАУ та з жителями міста. Студенти-іноземці мають розуміти українську мову не тільки для спілкування в побуті, а й для повноцінного спілкування з спеціалістами аграрного сектору.

У поглибленому вивченні української мови їм допоможе підручник. За сприянням кафедри славістичної філології та методики викладання, бібліотека вже отримала 55 примірників навчального посібника – Українська мова для іноземців  / О.Г. Барчук, О.М. Волкова, Н.О. Ворона та ін.; за ред. Т.О. Дегтярьової.– 3-тє вид., стер.– Суми: Університетська книга, 2018. – 400с.

Студенти-іноземці вже отримали підручники в бібліотеці і з великим задоволенням опановують українську мову. Вже нерідко можна почути у громадському транспорті чи магазині, як вони звертаються до людей нашою державною мовою.

Відділ комплектування та наукової обробки документів бібліотеки