Інспектування продуктів забою тварин, молока та меду в умовах ДЛВСЕ агропромислового ринку

11 і 13 листопада студенти 2 групи 3СП(Б) курсу ФВМ провели практичне заняття в умовах державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи – відділення № 1 (центральний ринок). Лабораторія акредитована згідно з ДСТУ ISO 17025:2006.

Разом зі спеціалістами ветеринарної медицини лабораторії було проведено інспектування свинини, а саме, огляд внутрішніх органів, туші, низку лабораторних досліджень (трихінелоскопію, мазки-відбитки).

Проінспектовано молоко і молочні продукти (органолептичні та фізико-хімічні дослідження), проведено ветеринарно-санітарне дослідження меду.

Зроблено висновок, що досліджувана продукція відповідає установленим вимогам національних стандартів і придатна для використання, споживання та реалізації споживачам на агропромисловому ринку.

Студенти групи задоволені проведеним заняттям, адже вони поглибили свої знання і вдосконалили техніку проведення інспектування.

Григоренко А.Р., староста групи,  Литовко Р.О., заступник старости