Книжкова виставка: «О мово вкраїнська! Хто любить її, той любить мою Україну!»

Мова і писемність – то є душа кожної нації, її святощі і найцінніший скарб. В мові – наша давня і нова культура, ознака нашого національного визнання.

Із року в рік у листопаді, у пору золотої осені ми відзначаємо День української писемності та мови. Традиційно до вшанування цього свята долучається і наша бібліотека своєю культурно-просвітницькою діяльністю. Зокрема, для користувачів нашого навчального закладу у читальній залі центрального корпусу була оформлена книжкова виставка: «О мово вкраїнська! Хто любить її, той любить мою Україну!». Для поціновувачів українського слова проводилися бібліографічні огляди експонованої літератури. Такі заходи будуть завжди актуальними, адже вони прищеплюють любов до рідної мови, особливо серед молоді, виховують повагу до культури і традицій українського народу.

Вдалим інформаційним супроводом  стала зазначена виставка і під час проведення серед студентів Білоцерківського НАУ першого етапу 20-го Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, який відбувся на базі нашої бібліотеки. Студенти всіх факультетів змагалися в ерудованості, взявши участь в міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка. Під час проведення цього інтелектуального конкурсу вони мали змогу продемонструвати свої знання з української мови.