ENG | УКР |

Книжкова виставка-порада «Чисте золото таланту»

 

Всесвітній день письменника, свято, яке офіційно почали відзначати з 3 березня 1986 року за рішенням Конгресу Міжнародного ПЕН-клубу, що об’єднав у своїх лавах поетів, есеїстів та новелістів. Абревіатура, утворена першими літерами цих слів, співпадає зі словом PEN, що в перекладі з англійської – ручка.

Надзвичайно важливою в наш час залишається роль художньої літератури для суспільства, а її творці – письменники є для нього очима, думками і совістю. Адже справжній письменник, це насамперед чесна людина, яка спроможна дивитися у вічі суворій дійсності і відкрито говорити правду.

З нагоди Всесвітнього дня письменника у науковій бібліотеці була оформлена книжкова виставка-порада «Чисте золото таланту», на якій були представлені глибинні, неповторні художні твори.

Бібліотекар, фахівець з художньої літератури С.П. Назаруха, спочатку запропонувала книги зі світової класики, адже вони завжди залишаються лідерами. До речі, Світлана Петрівна акцентувала свою увагу на творчості англійського письменника Джона Голсуорсі, Нобелівського лауреата, який був першим президентом ПЕН-клубу.

Безумовно, були запропоновані і книги сучасних українських письменників:  Ю. Андруховича, О. Забужко, Ю. Вінничука, В. Шкляра, О. Ірванця та багатьох інших. На думку бібліотекаря, це ті твори, які б мали найбільше цікавити молодь.

Запрошуємо всіх бажаючих користувачів нашого навчального закладу завітати на абонемент художньої літератури, де експонується книжкова виставка і обрати для себе свого улюбленого письменника.