Книжкова виставка присвячена Дню народження Петра Васильовича Микитюка (1937-2018)

27 лютого на загальній виховній годині на 2М курсі факультету ветеринарної медицини «Наші вчителі в житті та науці», присвяченій Дню народження Петра Васильовича Микитюка (1937-2018), наукова бібліотека презентувала книжкову виставку.
Микитюк Петро Васильович  – доктор філософії з ветеринарії, професор, академік Української технологічної академії все своє життя присвятив ветеринарній медицині.
Свою наукову діяльність розпочав навчаючись в аспірантурі з 1970- по 1973рр. Згодом був асистентом, доцентом  кафедри ветеринарного факультету Білоцерківського сільськогосподарського інституту. З 1986 по 2006 рр. П.В. Микитюк – завідувач кафедри патанатомії та ветсанекспертизи, директор НДІ ветсанекспертизи у складі Білоцерківського ДАУ. З 2006 по 2011 рр. займав посаду професора кафедри.
За період активної професійної діяльності, П.В. Микитюк опублікував понад 300 праць, він є автором і співавтором 63-х навчально-методичних видань видань ( підручники, навчальні посібники, довідники тощо ), 18 наукових рекомендацій, які впроваджені у виробництво, 5 авторських свідоцтв та однієї рацпропозиції.
На книжковій виставці «Науковий доробок Петра Васильовича Микитюка» була представлена лише частинка його праць. В центрі експозиції навчальні видання, за якими навчаються студенти не лише Білоцерківського національного аграрного університету, а й інших вузів України:
Практикум з біології, патології та ветсанекспертизи прісноводної риби / П.В. Микитюк, В.І. Джміль, Н.В. Букалова та ін. – Біла Церква, 2009 р. - 160 с.;
Хвороби прісноводних риб / П.В. Микитюк, О.М. Якубчак. - Київ,1992. – 160 с.;
Атлас промислових риб України  / М.В. Гринжевський, С.І. Алимов, М.С. Ківа та ін. – Київ,2005 р. –95с.;
Хвороби риб / П.В. Микитюк, Е.Ф. Осадчая, Т.П. Погорельцева и др. – Київ, 2005. – 248 с. та інші.
На виставці також представлені наукові збірники та фахові періодичні видання в яких публікувалися наукові статті Петра Васильовича Микитюка.
Дана виставка функціонує в читальній  залі бібліотеки факультету ветеринарної медицини, де з нею можуть ознайомитися всі охочі.

А.О. Бондаренко, заввідділом наукової бібліотеки