ENG | УКР |

Книжкова виставка «Водні ресурси планети – джерело життя»

 

22 березня – Всесвітній день водних ресурсів. Цей міжнародний захід входить у стратегічний план дій ООН, спрямованих на охорону і розвиток навколишнього середовища. Основна його мета – закликати країни всього світу до вирішення глобальної проблеми нестачі питної води на планеті, сприяти збереженню водних ресурсів на національному рівні, об'єднати громадськість, владу і бізнес навколо проблем, пов'язаних із необхідністю захисту водойм.

До Всесвітнього дня водних ресурсів і з метою формування екологічної свідомості та культури  студентів, у бібліотеці галузевого відділу №3 підготовлено книжкову виставку «Водні ресурси планети – джерело життя».

Представлені публікації знайомлять з гідросферою як середовищем життя; розповідають про наслідки впливу антропогенного забруднення на водні екосистеми; інформують про екологічний стан басейнів річок та озер України, про основні заходи щодо раціонального використання, охорони і відновлення водних ресурсів; висвітлюють правові аспекти охорони водних об’єктів. Значна увага приділяється значенню води в житті людини.

На виставці представлено документи з фондів наукової бібліотеки БНАУ. Для пошуку інших видань даної тематики радимо скористатися електронними ресурсами бібліотеки.

Стрельченко Т. П., завідуюча відділом бібліотеки