Колектив Білоцерківського НАУ щиро вітає з 60-річним ювілеєм Карпенка Анатолія Миколайовича!

Колектив Білоцерківського національного аграрного університету щиро вітає
 з 60-річним ювілеєм Карпенка Анатолія Миколайовича!

Вас завжди відрізняли і відрізняють невгамовна енергія і цілеспрямованість. Професіоналізм, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали Вам змогу досягти значних успіхів у професійній діяльності, здобути шану та повагу серед колег.

Ваш багатий досвід в поєднанні з талантом керівника і умінням вирішувати складні завдання ще не раз послужать на благо розвитку нашого університету.

Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних та друзів! Міцного здоров'я, невичерпної енергії, плідної реалізації найсміливіших ідей, особистого щастя і благополуччя!