Колектив університету вітає О.А. Шуст з нагоди обрання на посаду голови постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії Київської обласної ради!

Колектив Білоцерківського НАУ вітає колегу, керівника міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру Білоцерківського національного аграрного університету, професора Олену Анатоліївну Шуст з нагоди обрання на посаду голови з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії Київської обласної ради!

Ваш досвід, фахова майстерність та сумлінність сприятимуть успішній реалізації усіх поставлених цілей та примноженню здобутків, які допоможуть віднайти баланс між внутрішніми та зовнішніми цінностями.

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а відповідальна робота приносить лише задоволення та мотивує рухатись вперед.