Колектив університету висловлює найщиріші вітання з нагоди Дня народження ректора Анатолія Степановича Даниленка

Шановний Анатолію Степановичу!

Професорсько-викладацький колектив, студенти та працівники Білоцерківського національного аграрного університету висловлюють найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Бути керівником такого складного і потужного механізму як університет – надзвичайно важка та відповідальна праця, яка вимагає високого професіоналізму, відданості обраній справі, сміливості й наполегливості.

За роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого фахівця, мудрого і розсудливого керівника та щирого патріота своєї держави.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпного джерела сили і натхнення, родинного затишку та благополуччя, миру й щедрої долі. Нехай бурхливий вир життя не похитне Вашу впевненість, а Благословення Господнє додає віри у новий день.

Хай в серці завжди живе любов рідних і близьких Вам людей, яка допоможе далі йти по наміченому шляху, реалізовувати плани і втілювати мрії!