Концертна програма до Дня студента

20 листопада в університеті урочисто було відзначено Міжнародний день студента. Концертна програма була присвячена різним культурним традиціям святкування цієї події. Співи й танці, виступ команди КВК університету «Чорнозем у шоколаді», вікторини й жарти … – усе це сприяло єднанню  студентського братства й створювало в залі чарівну атмосферу.

Було відзначено кращих студентів у навчанні й науковій діяльності, громадській, культурно-масовій та спортивній, адже ініціативність і громадська небайдужість, міжкультурна толерантність, повага до своїх традицій й звичаїв – це той фундамент, який сприяє формуванню свідомого молодого покоління, здатного творити державу майбутнього.

Під час проведення святкового заходу студенти були учасниками Осіннього балу, переможців якого самі ж студенти відзначали в номінаціях – Натхнення, Грація, Темперамент, Ніжність, Оригінальність, Синхронність.