Конференція громадської організації «Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів-землевпорядників»

8 листопада в конференц-залі університету відбулась конференція громадської організації «Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів -землевпорядників», на якій було обговорено та затверджено положення «Про порядок внутрішньої сертифікації членів Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів-землевпорядників» у новій редакції, розглянуто питання створення Експертної ради і розробки проекту регламенту її роботи, а також організаційні питання порядку денного.

Зі вступним словом до присутніх звернувся Анатолій Степанович Даниленко, який наголосив на величезній відповідальності всіх причетних до святої справи ефективного використання нашого найціннішого скарбу – землі. Він підкреслив, що в дискусіях про вільний ринок землі помиляються і ті, котрі «за», і ті, котрі «проти». Найголовніше сьогодні – це окреслити шляхи реалізації заходів, які піднімуть на вищий рівень використання сільськогосподарських земель. Важливого значення набуває нині створення нормативно-правового підґрунтя. І тут необхідна узгодженість дій державних органів влади, насамперед Міністерства аграрної політики і Комітету земельних ресурсів, де ми знаходимо і підтримку, і розуміння, а також тісна співпраця з Інститутом аграрної економіки.

Учасники конференції були одностайні в оцінці розглянутих питань, наголошуючи у своїх виступах на їх актуальності та важливості для практичної роботи сертифікованих інженерів-землевпорядників на місцях.