Конференція трудового колективу університету

На чолі з ректором О.А. Шуст відбулися збори трудового колективу БНАУ.

Під час заходу було погоджено нову редакцію Статуту Білоцерківського національного аграрного університету у зв’язку з набуттям чинності низки нових норм закону про державну мову!

Після офіційної частини, напередодні Дня захисників та захисниць України Олена Анатоліївна передала вітання, висловивши свою шану та подяку за ту силу та незламність, які допомагають боронити мирне небо та благополуччя українського народу, добробут на рідній землі!

Ректор, науково-педагогічні працівники та студентство нашого університету спільними зусиллями зібрали та передали гуманітарну допомогу воїнам Операції об’єднаних сил (ООС).

Олена Анатоліївна подякувала колективу та молоді за те, що ми вкотре не залишаємося осторонь доброї справи та допомагаємо нашим побратимам простими, але такими необхідними речами!