Кращі навчальні практики. Цікаво й пізнавально про діяльність провідного підприємства – експортера плодоовочевої продукції

Наше місто славиться своїм ПАТ «Білоцерківський консервний завод» (ТМ «Крят»), що є одним із найбільших підприємств з виробництва рослинних консервів у Київському регіоні, а продукція під брендом «Крят» добре знайома в Україні.

Під час проходження навчальної практики з дисципліни «Ветеринарно-санітарна експертиза» студенти 3 групи 4 (Б) курсу відвідали Білоцерківський консервний завод. Студентам провели екскурсію цехами заводу інженером-мікробіологом з детальним поясненням усіх процесів переробки продуктів – від постачання на завод свіжих овочів, до кінцевого виходу готової консервованої продукції. Нам детально розповіли про процеси переробки і приготування консервованого зеленого горошку, помідорів, огірків, кавунів, кабачків, різноманітних овочевих салатів тощо.

Муравська Марія, студентка 3 групи4 (Б) курсу ФВМ