Кращий наставник групи агробіотехнологічного факультету – 2017

«Нема мудріших, ніж народ, викладачів,

Бо в нього кожне слово – це перлина,

Це праця, це натхнення, це Людина!»

28 вересня на агробіотехнологічному факультеті відбувся конкурс професійної майстерності наставника студентської групи усіх спеціальностей факультету. Метою конкурсу було виявлення та поширення кращого комплексного підходу до організації виховного процесу в навчальних групах, стимулювання творчої, педагогічної діяльності кураторів навчальних груп та підвищення їх професійної майстерності.
Участь у конкурсі взяли К.В. Жихарева – наставник 5 курсу спеціальності "Садово-паркове господарство", О.С. Городецький – наставник 1 групи 1 курсу спеціальності "Агрономія", С.М. Левандовська – наставник 1 курсу спеціальності "Лісове господарство".
Педагогічну майстерність учасників  конкурсу оцінювало компетентне журі: голова журі: Н.В. Букалова – кандидат ветеринарних наук, доцент, переможниця Всеукраїнського конкурсу "Кращий наставник року", В.В. Зубченко – заступник декана з навчально-виховної роботи економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент, В.Ю Білий – здобувач доктора філософії біолого-технологічного факультету, переможець Всеукраїнського конкурсу "Кращий студент року".
Конкурсна програма включала в себе такі етапи: на першому конкурсанти подають до журі журнал наставника академічної групи (журі визначає правильність ведення журналу, його оформлення, новаторські ідеї та їхнє втілення у виховній роботі з групою, а також типові показники, що характеризують роботу наставника). Другий етап передбачав участь в наступних конкурсах: «Творча візитна картка», Презентація групою свого наставника, «Бліц-турнір», Імпровізаційний конкурс.
Під час конкурсу учасники презентували  себе, як особистість, світ своїх захоплень, свої таланти та результати своєї діяльності у групі…
Переможцем конкурсу став О.С. Городецький. В номінації "Креативність" здобула перемогу Н.В. Комарова, "Цілеспрямованість" – С.М. Левандовська , "Неординарність" – К.В. Жихарева.
Ми вітаємо всіх учасників та переможця конкурсу!

Заступник декана з виховної та культурно-масової роботи Крупа Н.М.
Доцент кафедри генетики, селекції та насінництва Сабадин В.Я.